Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту icon

Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту
НазваниеПробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту
Дата конвертации01.08.2013
Размер59.91 Kb.
ТипДокументы
источник

Пробне ЗНО – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту


Відповідно до Положення про проведення пробного незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (наказ МОНУ від 29.05.2008 р. № 479, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 р. за №522/15213), наказу УЦОЯО від 30.09.2009 р. № 93 «Про затвердження графіка проведення пробного тестування 2010 року», Правил реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2010 року в Автономній Республіці Крим, Запорізькій, Херсонській областях та м. Севастополі (затверджено наказом Сімферопольського РЦОЯО від 16.10.2009 р. № 102), 13 та 20 березня (субота) 2010 року буде проведено пробне ЗНО 2010 року.


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень

(пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


Головною метою пробного ЗНО є відтворення умов та технології проведення тестування для психологічної підготовки абітурієнтів до участі у процедурі оцінювання знань за тестовими технологіями шляхом проходження ЗНО.


Пробне ЗНО дає можливість абітурієнтам:

 • ознайомитися з процедурою проведення ЗНО;

 • заздалегідь психологічно налаштуватися на складання тестів;

 • наочно ознайомитися зі структурою тестових завдань;

 • ознайомитися з правилами заповнення бланків типу А,Б;

 • розвити навички роботи зі словниками перекладів основних термінів;

 • правильно розрахувати час для виконання тестових завдань;

 • самостійно визначити свій результат;

 • провести роботу над помилками;

 • поглибити свої знання.Календарний план пробного ЗНО


Пробне ЗНО проходитиме в 4 сесії.


Сесія

Дата тестування

Час початку

Предмет тестування

І

13 березня 2010 р.

9.30 (І зміна)

Українська мова і література

ІІ

13 березня 2010 р.

14.30 (ІІ зміна)

Хімія

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

ІІІ

20 березня 2010 р.

9.30 (І зміна)

Математика

Історія України

ІV

20 березня 2010 р.

14.30 (ІІ зміна)

Біологія

Фізика

Географія


Зареєструвавшись на проходження пробного ЗНО з двох чи більше предметів, тестування з яких будуть проводитися під час однієї сесії, учасник зможе бути присутнім лише на одному з них, але матиме можливість отримати повний комплект тестових матеріалів з інших обраних предметів (за умови сплати послуги проведення).

Якщо ж зареєстрований не з’явився на тестування, він має право отримати комплект тестових матеріалів (тестовий зошит, бланки відповідей, інформацію з правильними відповідями).

Також зауважимо, що у разі неучасті у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються.

^ Реєстрація на пробне ЗНО.


Реєстрація на пробне ЗНО-2010 розпочалася 1 листопада та продовжиться до 15 грудня 2010 р.

Зареєструватися на проходження у пробному тестуванні можна на сайті СРЦОЯО (www.crimeatest.org.ua).

Перед реєстрацією потрібно завантажити та уважно прочитати «Пам’ятку з реєстрації учасників пробного ЗНО 2010 року».

Для того, щоб ознайомитися з нормативно-правовими документами, що регулюють проведення пробного тестування 2010 та отримати особистий логін і пароль потрібно зареєструватися в розділі «Пробне ЗНО 2010».

Особистий логін і пароль надається один раз, тому його обов’язково потрібно запам’ятати та використовувати в подальшій реєстрації.

Для реєстрації у пробному тестуванні та перевірки статусу реєстрації, потрібно авторизуватися за допомогою логіна і пароля, отриманими під час реєстрації у цьому розділі.

Повна реєстрація на пробне ЗНО з обраного предмета здійснюється виключно за умови сплати вартості його проведення, яка складає рівно 62 грн. (за один предмет тестування для одного учасника).

Реєстрація на кожен предмет здійснюється окремо в будь-який час, в період, відведений на її проведення, але з використанням одного й того ж самого логіна і пароля.

Для реєстрації на відповідний предмет потрібно здійснити наступні кроки.


1 крок

За допомогою особистих логіна і пароля потрібно авторизуватися на сайті СРЦОЯО (www.crimeatest.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» та обрати необхідний навчальний предмет на який бажаєте зареєструватися.


2 крок

На сторінці з відповідного предмета оберіть мову, якою бажаєте отримати лінгвістичну підтримку (крім тестувань з української мови і літератури, англійської, німецької, французької, іспанської мов) та місто з переліку міст, в яких буде створено пункти пробного ЗНО з відповідного предмета, зробивши позначку поряд із відповідною назвою.


3 крок

Після здійснення первинної реєстрації потрібно сформувати та роздрукувати квитанцію для сплати послуг за пробне ЗНО. Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів в установах будь-якого банку, але не пізніше 16 грудня 2009 р.

Оплату за проведення тестувань із декількох предметів потрібно здійснювати окремими платежами.

В автоматично сформованій квитанції вказано символьно-цифровий ідентифікатор, який містить зашифровані дані про учасника тестування та предмет, оплата за послуги з якого здійснюється. Під час оплати у відділені банківської установи потрібно уважно перевіряти достовірність інформації, яку вносить оператор банку в платіжні документи (в.т.ч. ідентифікатор).

Якщо банківську операцію здійснює інша особа (родичі, знайомі), у графі «Платник» обов’язково потрібно зазначити персональні дані особи, яка реєструється для проходження пробного тестування.

Також наголошуємо, що відповідальність за достовірність внесеної інформації до платіжних документів несе особа, яка реєструється на пробне ЗНО. Якщо оплату послуг буде здійснено з порушеннями, первинну реєстрацію на відповідний предмет буде автоматично скасовано.


4 крок

Не раніше ніж через п’ять робочих днів з дня здійснення оплати за послуги із проведення пробного тестування (але не пізніше 21 грудня 2009 року) перевірити факт надходження коштів на персональній сторінці з даного предмета.

Якщо протягом 10-ти календарних днів з моменту оплати послуг статус на персональній сторінці не змінився, потрібно негайно зв’язатися з працівниками СРЦОЯО за тел. 0(652)248-058 (відділ інформаційних технологій) для з’ясування обставин, які викликали цю проблему.


5 крок

В період з 21 грудня 2009 р. по 10 січня 2010 р. серед установ, які розміщуються в межах обраного міста під час первинної реєстрації потрібно обрати пункт пробного тестування (окремо для кожного предмета) та роздрукувати персональну інформаційну картку-заяву (окремо для кожного предмета).


^ Перелік документів для допуску на пункт тестування


Допуск на пункт тестування учасника пробного ЗНО здійснюється на підставі таких документів:

 • квитанція про сплату вартості послуг на проведення тестування з відповідного предмета;

 • персональна-інформаційна картка-заява;

 • паспорт або свідоцтво про народження.


Результат учасника пробного тестування


Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування розміщується інформація з правильними відповідями до бланків типу А та зразком виконання завдань із розгорнутою відповіддю (бланків типу Б), що передбачають надання відповіді в довільній розгорнутій формі.

Результат учасника за виконання тестових завдань із вибором правильної відповіді визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання. Ці результати не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, але є корисними для перевірки власних знань з окремого предмета.

Більш детальніше про участь у пробному ЗНО можна дізнатися за телефонами «гарячої лінії» СРЦОЯО
Похожие:

Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconКерівник
Вихователь повинен мати повну або базову вищу пе­дагогічну освіту (без вимог до стажу педагогічної роботи)
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПоложення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів Відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ), з метою підвищення рівня організації
Затвердити Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів (додається)
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПоложення про освітній округ Відповідно до статті 9 Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є : Затвердити Положення про освітній округ, що додається
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. N 777 положення
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПоложення про загальноосвітній навчальний заклад Відповідно до статті 9 Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є
Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconЗакон україни про освіту
Додатково див. Закон n 2120-iii ( 2120-14 ) від 07. 12. 2000, ввр, 2001, n 2-3, ст. 10 )
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconЗакон україни про загальну середню освіту
Додатково див. Закон n 2120-iii ( 2120-14 ) від 07. 12. 2000, ввр, 2001, n 2-3, ст. 10 }
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПротокол №146 від ­­­­03 грудня 2012 року засідання комітету з конкурсних торгів щодо організації проведення
Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов С. В вніс на розгляд питання про необхідність здійснення закупівлі «Трубки, труби,...
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПротокол №142 від ­­­­03 грудня 2012 року засідання комітету з конкурсних торгів щодо організації проведення процедури закупівлі цементу
Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов С. В вніс на розгляд питання про необхідність здійснення закупівлі «Цемент» код 26....
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПротокол №144 від ­­­­03 грудня 2012 року засідання комітету з конкурсних торгів щодо організації проведення процедури закупівлі піску та гравію
Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов С. В вніс на розгляд питання про необхідність здійснення закупівлі «Пісок та гравій»...
Пробне зно – важливий крок до здійснення мрії про вищу освіту iconПротокол №20 від ­­­­21 січня 2013 року засідання комітету з конкурсних торгів щодо організації проведення процедури закупівлі цементу
Голова комітету з конкурсних торгів Мусієнко А. В. вніс на розгляд питання про необхідність здійснення закупівлі «Цемент» код 26....
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©sov.opredelim.com 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы